• Wpisów: 235
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 16:43
  • Licznik odwiedzin: 42 583 / 1233 dni
 
pamietnikany001
 
Anax: Dzień dobry moi czytelnicy :D
Dość dawno mnie tu nie było, za co serdecznie przepraszam.. Widzę, że u was dużo się dzieje, to tak jak u Mnie. Zaraz zakończenie szkoły, matura, praca/ szkoła policealna.. ehh. Powiem wam szczerze, że przez kawę w ostatnim czasie mam motywację do pisania, czytania. Nie wiem czy coś jest nie tak, ale po prostu to dobrze na mnie działa, w doatku po niej mam dużo energii, i nie chce mi się jeść.. Co prawda przytyło mi się troszkę, ale stawierdizłam, że po ukończeniu szkoły planuję schudnąć, bo teraz nie mam takiej możliwośći. Chce zapisać się na siłkę lub ćiwczenia grupowe.  Poznałam także cudownego chłopaka, o imieniu łukasz, który jest bardzo kochliwy i tulaśny :D On mnie rozumie, umie mnie wysłuchać, a takich teraz tylko ze świecą szukać. Do tego jeszcze zaczęłam prowadzić dziennik z czego jestem bardzo dumna..

pierwsza strona
P1380445.JPG


przykładowe strony
P1380446.JPG


P1380444.JPG


Jestem także na ostatnich stronach w moim zeszycie Pro Ana" kiedyś tu o nim pisałam. Niestety zdjęć nie mogę dodać, bo mają za duży rozmiar, ale jest piękny i jestem z niego dumna.

Nadal piszę listy, ale z podwojoną liczba osoób, szukałam stron na których, mogłabym znaleźć ośób do korenspodencji i tak trafiłam na dysskusję na stronie Lubimyczytac.pl no i także na Facebooku "Przyjaciele z listów- akcja promująca pisanie listów w XXI wieku" Polecam mocno!

Mam dodany lek Zolaran Swift na dobry sen, niby śpię lepiej, ale wstaję o wiele z wcześnie.

Dziś trochę się pobawie wyglądem mojego bloga, bo znudził mi się ten wygląda szczerze mówiąc..

Zakupiałam dwa dni temu drukarkę Canona MG5750, z tuszami w pakiecie, wydrukowałam już trochę, ale brakuje mi już jednego tuszu czarnego, palnuję zamówić prez allegro 3 kompletny po 38,90 jeden. Mogę teraz drukować co tylko chcę! :D

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego