• Wpisów: 235
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 16:43
  • Licznik odwiedzin: 42 583 / 1233 dni
 
pamietnikany001
 
Anax: Witam moje kruszynki. Chciałabym wam podziękować z całego serca, że jesteście ze mną, komentujecie, za miłe słowa, otuchę.
W ostatnim czasie dużo się dzieje u mnie, jak i u was zapewne też. Za tydzień ślub mojej siostry, mam coraz więcej korespondentów, zapisałam się do szkoły policealnej, ale o tym chyba już wspominałam. Dziś z całą najbliższą rodziną jedziemy do restauracji ze względu na imieniny mojej babci. Ponadto znów zaczęłam chodzić na siłownię, jednorazowe wejście kosztuje 30 zł, ale kupuję niedługo karnet. W dodatku tego wszystkiego koleżanka poleciła mi firmę Actio i jutro po godzinie 8 mam szkolenie, dostanę identyfikator, ubiór musi być cały czarny, coś w moim stylu <3 Jeszcze muszę podjechać do szkoły i złożyć deklarację o ponownej próbie podejścia do matury w maju 2019 roku.

zeszyt1..jpg

To zeszyt, który jest w trakcie tworzenia.

zeszyt2..jpg

Zaczęłam wczoraj go tworzyć
zeszyt3..jpg

Ma on mi pomóc w motywacji, i piękności. Jestem zadowolona.

zeszyt4..jpg

Wpadłam na ten pomysł, dość przypadkowo. Nie wiedziałam jak wykorzystać zeszyt i postanowiłam, że zrobię z niego galerię modelek

Po siłowni nie chce mi się jeść, a jestem nawet za bardzo nadpobudliwa po ćwiczeniach. We wtorek planuję pójść jeszcze z siostrą, aczkolwiek będę w pracy i nie mam pojęcia na której zmianie będę.
Tak to.. wszystko wygląda. Moja biblioteczka domowa wciąż rośnie. Zaczęłam interesować się Postcrossingiem i dostałam już kilka pocztówek m.in z Indii co mnie zszokowało, że takie ładne znaczki mają haha.

FB_IMG_1491160958884.jpg

A to stara wersja mnie, do której dążę..

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego