• Wpisów: 232
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 17 dni temu, 19:29
  • Licznik odwiedzin: 41 983 / 1172 dni
 
pamietnikany001
 
Anax: Cześć i czołem!
Dziś odbywa się ślub mojej siostry mam o 09:45 makijażystkę, a na 12:30 fryzjera, potem pomoc z tiulami w kościele. Trochę pobolewa mnie głowa i dostałam okres wczoraj... Aktualnie wsłuchuję się w muzykę i odpływam. Eh, nie za bardzo lubię wesela i inne zjazdy rodzinne... No muszę jakoś wytrzymać. Wracam jutro około 2 w nocy. Napiszę relację jak było oczywiście.
*****
Zaczęłam prace w magazynie apteki "Gemini" i między innymi nie dodaję tak systematycznie postów, bo jest zapieprz w pracy i po pracy jestem padnięta. Postanowiłam, że będę dodawać posty wtedy kiedy będę mieć więcej czasu. Praca polega na kompletowaniu zamówień, skanowaniu kodów kreskowych. Mam grafik już na przyszły tydzień od Poniedziałku do Piątku jestem na zmianach dziennych, bo ranne są zapełnione, a na nocki nie chcę. Jak an razie jestem na okresie próbnym do 31 Października. Co miesiąc w dniu 10 jest wypłata.
*****
Niedługo kupuję już karnet na siłownię, czekam na pieniążki. Chcę jeszcze kupić masę innych rzeczy, ale muszę poczekać z tym.
*****
Wszyscy wokoło mnie mówią, że trochę schudłam. Widać to po ubiorze. No tak jestem ciągle w ruchu, a ruch daje chudość. Przymierzyłam sukienkę ze studniówki, wtedy była na mnie obcisła, a teraz jest trochę więcej luzu. Jak jestem w pracy na przerwie to mało jem, staram się wytrzymać, przed pracą rano piję kawę, i jem jedynie obiad, i coś małego na przerwie.
*****
Ah, te listy. Mój czas na nie się kurczy. Wstaję rano w tygodniu przed pracą, by na nie odpisać. Jak wracam z magazynu idę spać, a rano biorę prysznic.
*****
Teraz czas na was. Będę czytać wasz posty
tumblr_njex32gfC51sjctrjo1_500.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego